hyu

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Rašyti by Admin on Pir. 02 10, 2014 8:23 pm
Nesibaigiančios pažintysLI JIAHENG
Prieš Dievą ir prieš brangius žmones,mudu buvom sujungti tvirtais santuokos saitos. Nors mudu itin dažnai susipešam ir norim viens kitą po žemėmis paguldyti, iš tiesų mūsų meilei ribų nėra.
(♥) I wanna love u ~ All Day ~ All night
XOXO


K.WILL
Netikras broliukas, su kuriuo niekada per daug šeimyniškai nebendravom, kaip tik tarp mūsų buvo daug smagesnis, palaidūniškesni santykiai. Gal kažkas būtų ir pasakęs, kad vien su kitu Įdomiau leisdami laiką ir darom nuodėmę baisią, bet mums tai mažiausiai būtų rūpėję ir mažiausiai rūpės ateityje, kol viens kitu pasitenkinti galėsim.
(¬‿¬) YUP
WE ARE AMAZINGLee Donghae
vyresnis brolelis, kurį aš gerbiu ir kiek išgalėdama labiau saugau nuo visų pasaulio siaubų. Juo pasitikiu ir tvirtai laikausi įsikibusi. Man jis ne tik vyresnis brolis, bet ir autoritetas ir visa kita, kas geriausia
(ت )Famylija all da way


Sehun
Mylimiausias sūnėnas kokį tik kada nors turėsiu. Aš jį saugau ne ką mažiau nei jis mane, o mudu kartu viens kitą daug geriau suprantam, nei kartais reikia. Ir šiaip viens su kitu sugebam būti daug geresniais draugais, nei giminaičiais. Mudu viens už kitą pakovoti nebijom ir tai tęsis be galo be krašto.
(❋) HUGZKang Minhyuk
Tolimiausias koks tik gali būti giminaitis, bet tuo pačiu jis draugas iš tos pačios žalios visatos planetos, su kuriuo galima tiek būti laimingai, tiek su žemėm suvartytai.
(c)


Zico
Trenktas gamtos mylėtojas, kurį tenka vadinti savuoju broliu. Nors mus sieja vos ne vienodas DNR mes dažnai viens kitą ėdam odžiais ir viens kitam pamokslaujam..Bet in da end mudu viens kitą mylim kaip ir turi mylėti viens kitą brolis ir sesuo.
(c)Dalang ~ DalangBora
Bora bora my bff. Nors jau beveik nebendraujam ir iš vis, akyse viena kitai nesirodome, vis tiek esam geriausios draugės, kurios keistai gerai viena kitą supranta, nors kartais..Kartais tiesiog norim pasmaugti viena kitą ir viskas.
(c)


Yoochun
Super duper kompanjonas, nedorų darbelių atlikimo bendrininkas ir visada už rankos laikantis berniukas.
(c)Lee Hyori
Mylimiausia nuostabiausia draugė visoje visatoje, su kuria niekada neliūdna net sėdint mentūroje ir su kuria visada galima laisvai eiti kabinti berniukų saldainiukų
(c)


Yoon Shi Yoon
Draugai mes dar nuo tų laikų, kai pasaulyje vyravo taika ir viskas atrodė gražiai idealu~Jis buvo tas, kuris atvesdavo mane už rankutės į mokyklą, aš buvo ta, kuri visada sėdėdavo jam ant kelių ir vadindavo savo oppa. Kai abu užaugom, mūsų draugystė pasidarė tik dar tvirtesnė, tik jam aš nebijau pasipasakoti ir tik manim jis labiausiai pasitiki, net labiau nei savo artimaisiais giminaičiais.
(c)Lee Hong Ki/div>
Susipažinom mes dar vaikų darželio smėlio dėžėje. Užaugom vienas kitam kasas tampydami ilgas. Tapę paaugliais kartu ieškojom NSO ir buvom vienas kitam asmeniniai kirpėjai, o po kurio laiko ir asmeniniai patarėjai. Sulaukę štai tokio amžiaus mudu kartu esam kompanijos siela, liūdnos ir niūros dienos šypsenėlės ir saulutės niūriame danguje. Abu buvom ir liksim neišpasakyti pokemonų gerbėjai ir angelai sargai <3/div>
(c)


GD
Kartu mes tai chebrytė kuri būdavo savo smėlio dėžės mafija. GD ir Hyuna visada viens už kitą stovėdavo, prieš kitus drauge kovodavo. Šitaip jiems viens šalia kito beeinant jie ir užaugo, surimtėjo, bet jų santykiai nepablogėjo, oi ne, jie tapo dar geresni. Kartais nutinka taip, kad vienam norisi išgaruoti iš pasaulio, tai kad taip nenutiktų, kitas bėga gelbėti, o dėl tokios pagalbos visai netikėtai ir kažkas daugiau buvo širdelėse sukirbėje apart to keisto ginybos ir draugystės jausmo.
(c)HUANG ZI TAO
Mano pandiškas draugas, kuris visada sugeba itin keistai paveikti mano kasdienią nuotaiką. Mums susitinkant pasaulis pasidaro kažkoks keistesnis, kiek trenktesnis. Liūdna mums niekada nebūna, mat abu visada turim apie ką paplepėti. Abu ištvėrėm nejaukių bendrų momentų, bet dabar viskas apsivertę aukštyn kojom ir už tai mums labai gera gyventi.
(c)


myungsoo
Naktinių pasimatymų porelė/awkward situation ;D/EX/bff dėl kurio dar širdelė sukrusti moka/heart breaker
(♥)Kim Ji Won
Tik spėjus mums vienai į kitą pažvelgti, mudvi tapom pačiomis didžiausiomis ir rimčiausiomis peštukėmis, kokias tik galėjo šis dalinai normalus pasaulėlis įsivaizduoti. Nebuvo dar tokios dienos, kai viena kitos nepakratydavom tiek fiziškai, tiek protiškai. Nors jokios rimtos neapykantos viena kitai nejaučiame, bet tiesiog nemokame kitaip bendrauti.
(c)


NOM PRENOM
This is the story about us ...
(c) MORIARTY
AMIANTENOM PRENOM
NANANANANANANANA NANANANANNANAANNA NANANNANANA FDJSFS FDSJKFLDS FFCVSDKLVBDSKJQ VH VJUSDLF DSJHFL UJDFLKDS FDHZSFMSDKQJFD QFDOISFDSF SIFHNZ EOIZNBQFK
(c) MORIARTY
AMIANTE


NOM PRENOM
This is the story about us ...
(c) MORIARTY
AMIANTENOM PRENOM
NANANANANANANANA NANANANANNANAANNA NANANNANANA FDJSFS FDSJKFLDS FFCVSDKLVBDSKJQ VH VJUSDLF DSJHFL UJDFLKDS FDHZSFMSDKQJFD QFDOISFDSF SIFHNZ EOIZNBQFK
(c) MORIARTY
AMIANTE


NOM PRENOM
This is the story about us ...
(c) MORIARTY
AMIANTENOM PRENOM
NANANANANANANANA NANANANANNANAANNA NANANNANANA FDJSFS FDSJKFLDS FFCVSDKLVBDSKJQ VH VJUSDLF DSJHFL UJDFLKDS FDHZSFMSDKQJFD QFDOISFDSF SIFHNZ EOIZNBQFK
(c) MORIARTY
AMIANTE


NOM PRENOM
This is the story about us ...
(c) MORIARTY
AMIANTE
Am I asleep, am I awake, or somewhere in between?
I can't believe that you are here and lying next to me
Or did I dream that we were perfectly entwined?
Like branches on a tree, or twigs caught on a vine?


Smile:
Posts : 483

Join date : 2013-03-30

Location : Marocas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://testeris.4umer.com
avatar
Miau

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume